WYMIANA, REKLAMACJA, ZWROT


 

WYMIANA

Rozumiemy, że każda kobieta jest inna i kupując on line czasem trudno jest dobrać rozmiar do Twojego ciała.

Jeżeli okaże się, że zamówione przez Ciebie ubranie nie pasuje Ci, możesz je bezkosztowo zwrócić, lub dopasować do swojej miary. W takiej sytuacji prosimy o kontakt pod adres hello@vanell.pl. Doradzimy czy najlepiej będzie skorzystać z  

  • bezpłatnej wymiany produktu (w terminie do 14 dni od daty zakupu),
    lub 
  • poprawek krawieckich wykonanych według przesłanych przez Ciebie rozmiarów. 

UWAGA: Prosimy mieć na uwadze, że w przypadku szycia na miarę lub dostosowanego indywidualnie produktu , towar nie podlega wymianie ani zwrotowi.

REKLAMACJA

Dbamy o najwyższą jakość materiałów i wykończenia naszych produktów. Jeżeli jednak napotkasz wadę jakościową, skontaktuj się z nami. Reklamacji podlegają wyłącznie wady ukryte powstałe z winy producenta. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne ubrań.

Aby zgłosić reklamację należy przesłać zgłoszenie reklamacyjne na adres: hello@vanell.pl. Zgłoszenie powinno zawierać: 

  • nazwę reklamowanego przedmiotu;
  • przyczynę reklamacji z dokładnym wskazaniem uszkodzeń; 
  • zdjęcia dokumentujące uszkodzenia; 
  • zdjęcie dowodu zakupu; 
  • dane teleadresowe składającego reklamację (adres, adres e-mail, telefon)

Reklamacje będą rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia

PRAWO DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

Każdy, kto kupuje ubrania w naszym sklepie Internetowym oczywiście ma prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym otrzymałaś przesyłkę  lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pocztą lub pocztą elektroniczną). 

Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego Tobie prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Tobie wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Ciebie sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inne rozwiązanie. 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania. 

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałaś nas o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz do nas rzecz przed upływem terminu 14 dni.


Polish
Polish